KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12731392
nr 1273 1392
Gustaf Arnolds
(1881-1969), Sverige
Oljemålning, "Ronnebyån", signerad. Olja på duk, 46x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:44:10
200 kr
300 kr